Deltagarlista Alla 
 
  Tävling  ÅSS RACE    Utskriftsdatum  28 september 2015   
  Tävlingsort  Ulricehamn    Utskriftstid  06:46   
  Arrangör  Åsundens Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  04 oktober 2015         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Grenar 
 
10  Andersson Myra  2006  ELFSBORG  AC1406  3 7 15 19 23 
11  Askengren Stråhle Max  2006  ELFSBORG  AF9906  4 8 16 20 24 
12  Avdic Dzenan  2004  ELFSBORG    2 10 18 22 
13  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  3 7 15 19 23 
14  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  1 5 17 21 23 
15  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  4 8 16 20 24 
16  Böhrén Amanda  2005  ELFSBORG  AU8405  3 7 15 19 23 
17  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  3 7 19 
18  Cavca Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  1 9 17 21 
10  19  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  4 8 16 24 
11  20  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  2 10 18 22 24 
12  21  Ejdersjö Alvar  2005  ELFSBORG    4 8 16 20 
13  58  Elfsborg Damer  2003  ELFSBORG    25 
14  59  Elfsborg Damer 1  2005  ELFSBORG    11 25 
15  60  Elfsborg Damer 2  2006  ELFSBORG    11 25 
16  61  Elfsborg Herrar  2006  ELFSBORG    12 
17  62  Elfsborg Herrar 1  2005  ELFSBORG    12 26 
18  63  Elfsborg Herrar 2]  2003  ELFSBORG    12 
19  22  Ertmanski Kacper  2005  ELFSBORG    20 
20  23  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  3 7 15 19 23 
21  24  Fritzson Filippa  2005  ELFSBORG  AE3205  3 7 15 19 23 
22  25  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  4 8 16 
23  26  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  4 8 16 20 24 
24  27  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  3 7 19 
25  28  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  3 7 15 19 23 
26  29  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  17 21 23 
27  30  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG    3 7 19 
28  31  Johansson Fredddie  2005  ELFSBORG  AG4305  4 8 16 20 24 
29  32  Johansson Isac  2006  ELFSBORG    4 8 16 20 
30  33  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  BA9203  1 5 17 21 23 
31  34  Jägborn Claudia  2005  ELFSBORG    3 19 
32  35  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  3 7 15 19 23 
33  36  Konstantoulas Kassandra  2004  ELFSBORG  BJ1604  1 9 17 21 
34  37  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  4 8 16 20 24 
35  38  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  1 9 17 21 23 
36  39  Nyberg Ebba  2004  ELFSBORG  AZ8804  1 9 17 21 23 
37  40  Nygren Annie  2006  ELFSBORG  AJ0806  3 7 19 
38  41  Nygren Tilda  2007  ELFSBORG    3 7 19 
39  42  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  15 19 23 
40  43  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  AG4902  2 6 18 22 24 
41  44  Sening Wilma  2008  ELFSBORG  AA0408  3 7 15 19 23 
42  45  Settergren Julia  2004  ELFSBORG    9 17 21 
43  46  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  3 7 15 19 23 
44  47  Sovsic Adel  2007  ELFSBORG  AA0307  4 8 20 
45  48  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  3 7 15 19 23 
46  49  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  1 5 9 21 23 
47  50  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  2 6 18 22 24 
48  51  Tammjärv Alexandra  2005  ELFSBORG  AY7405  3 7 19 
49  52  Thörngren Eric  2006  ELFSBORG  AB2906  4 8 20 
50  53  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  1 9 17 21 23 
51  54  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  1 9 17 21 23 
52  55  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  3 7 15 19 23 
53  56  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  3 7 19 
54  57  Zettergren Isac  2005  ELFSBORG    4 8 
55  64  Binnberg Nyström Alice  2006  FALKÖPING  AB7606  3 7 19 
56  83  Falköping Damer [1916]  1916  FALKÖPING    13 27 
57  84  Falköping Damer [2003]  2003  FALKÖPING    11 
58  85  Falköping Damer [2003] 1  2003  FALKÖPING    25 
59  86  Falköping Damer [2003] 2  2003  FALKÖPING    25 
60  87  Falköping Herrar [1916]  1916  FALKÖPING    14 28 
61  65  Gunnarsson Emelie  2001  FALKÖPING  AJ3801  1 9 17 21 
62  66  Johansson Fanny  1999  FALKÖPING  AY0699  1 5 9 17 21 23 
63  67  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  1 9 17 21 23 
64  68  Johansson Viktor  1998  FALKÖPING  AL7798  2 6 10 18 22 24 
65  69  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  3 7 15 19 
66  70  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  1 5 9 17 21 23 
67  71  Jonsson Victor  2006  FALKÖPING  AB5706  4 8 20 
68  72  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  3 7 19 
69  73  Källström Hilda  2006  FALKÖPING  AO3606  3 7 19 
70  74  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  1 5 9 17 21 23 
71  75  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  4 8 20 
72  76  Ljus Gabriel  2004  FALKÖPING  AH2304  2 10 18 22 
73  77  Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  5 9 17 21 23 
74  78  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  1 9 17 21 23 
75  79  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  2 6 10 18 22 24 
76  80  Svedberg Victor  1996  FALKÖPING  AI6996  2 6 18 22 24 
77  81  Wernmyr Frida  2002  FALKÖPING  AL2202  1 17 21 23 
78  82  Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  1 9 17 21 
79  91  Antonsson Malva  2002  KUNGÄLV  BU5402  1 17 21 23 
80  92  Eriksson Sofia  2004  KUNGÄLV  AE4604  1 5 9 17 21 23 
81  93  Hedqvist Mira  2002  KUNGÄLV  BG8202  1 5 9 21 23 
82  94  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  1 9 17 21 23 
83  95  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  1 5 9 17 21 23 
84  96  Nyman-Ryd Linn  2003  KUNGÄLV  AA1803  1 5 9 21 23 
85  97  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  1 5 9 21 23 
86  98  Blom Axel  2005  MARIESTAD  AL3905  20 
87  211  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  17 21 23 
88  99  Eriksson Olle  2005  MARIESTAD  AK2705  4 8 20 
89  100  Haggård Jacob  2005  MARIESTAD  AK3705  4 20 
90  101  Jakobsson Nils  2005  MARIESTAD  AK4705  4 8 20 
91  102  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  1 5 9 17 21 23 
92  116  Mariestad Damer [2000]  2000  MARIESTAD    13 27 
93  117  Mariestad Damer [2003]  2003  MARIESTAD    11 25 
94  103  Melin Hilda  2002  MARIESTAD  AM4402  1 9 17 21 23 
95  104  Melin Theresa  2005  MARIESTAD  AM1805  3 7 15 19 
96  105  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  1 5 9 17 21 23 
97  106  Nordkvist Alice  2000  MARIESTAD  AV8400  1 5 9 17 21 23 
98  107  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  1 5 9 17 21 23 
99  108  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  1 5 9 17 21 23 
100  109  Olsson Esther  2008  MARIESTAD  AA7608  3 7 19 
101  110  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  1 5 9 17 21 23 
102  111  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  4 8 16 20 24 
103  112  Silow Isak  2002  MARIESTAD  AV1102  2 6 10 18 22 24 
104  113  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  1 5 9 17 21 23 
105  114  Zanderau Tilde  2005  MARIESTAD  AA8605  3 7 15 19 23 
106  115  Zanderau Wilma  2003  MARIESTAD  AB7203  1 5 9 17 21 23 
107  118  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  2 10 18 22 24 
108  119  Benjamin Linn  2002  S 02  BH8802  1 9 17 21 23 
109  120  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  3 7 19 
110  121  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  1 9 21 
111  122  Bränholm Jack  2003  S 02  AQ6503  2 10 18 22 24 
112  123  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  3 7 15 19 23 
113  124  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  2 6 18 22 24 
114  125  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  2 10 18 22 24 
115  126  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  3 7 19 
116  127  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  3 7 15 19 23 
117  128  Hekmati Håkan  2004  S 02  AF2704  2 10 18 22 24 
118  129  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  3 7 19 
119  130  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  1 9 17 21 23 
120  131  Majed Danier  2003  S 02  AQ1703  2 10 18 22 24 
121  132  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  2 10 18 22 24 
122  133  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  2 10 22 
123  140  S02 Damer [2003]  2003  S 02    11 25 
124  141  S02 Damer [2003] Lag 2  2003  S 02    25 
125  142  S02 Herrar [2003]  2003  S 02    12 26 
126  143  S02 Herrar [2003] Lag 2  2003  S 02    26 
127  134  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  2 10 18 22 24 
128  135  Skåregård Lukas  2004  S 02  AS4104  2 10 18 22 
129  136  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  2 10 18 22 24 
130  137  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  1 9 17 21 23 
131  138  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  3 7 15 19 23 
132  139  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  1 9 17 21 23 
133  200  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  1 5 9 17 21 23 
134  201  Borg Daniela  2007  SK ALINGSÅ    3 7 19 
135  216  Böke Nora  2001  SK ALINGSÅ    1 9 21 23 
136  214  Damer Yngre  2003  SK ALINGSÅ    25 
137  202  Johansson Alma  2000  SK ALINGSÅ  AB0800  1 5 9 17 21 23 
138  213  Persson Märta  2007  SK ALINGSÅ    3 7 19 
139  203  Richards Tindra  2001  SK ALINGSÅ  BD2401  1 5 9 17 21 23 
140  204  Sandwall Oscar  2006  SK ALINGSÅ  AC5106  4 8 20 
141  205  Sandwall Viktoria  2003  SK ALINGSÅ  BG7203  1 5 9 17 21 
142  88  Ankarin Nova  2007  SK GÖTENE  AF0407  3 7 19 
143  89  Ankarin Älwa  2005  SK GÖTENE  AM6605  3 7 15 19 23 
144  90  Landahl Kerstin  2008  SK GÖTENE  AA3608  3 7 15 19 
145  224  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  3 7 19 
146  223  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  3 7 15 19 23 
147  144  Andersson Isak  2003  SKENE SIM  AR0503  2 6 10 18 22 24 
148  145  Andersson Olivia  2005  SKENE SIM  AY5205  3 15 19 
149  146  Arnell Einar  2006  SKENE SIM  AA0706  4 20 
150  147  Hagert Alea  2006  SKENE SIM  AM6406  3 7 15 19 
151  148  Jarhult Albin  2007  SKENE SIM  AB4507  4 8 20 
152  149  Larsson Alma  2006  SKENE SIM  AA8206  3 7 15 19 23 
153  150  Lidbom Max  2004  SKENE SIM  AC0104  2 6 10 18 22 24 
154  151  Lilja Hannah  2004  SKENE SIM  AE2604  1 5 9 17 21 23 
155  212  Lindh Alfred  2007  SKENE SIM  AA6507  4 8 16 20 24 
156  152  Nikumaa Isak  2008  SKENE SIM  AA4308  4 8 20 
157  153  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  1 5 9 17 21 23 
158  154  Persengård Stella  2004  SKENE SIM  AL6804  1 5 9 17 21 23 
159  155  Persson Sofie  2004  SKENE SIM  AB5804  1 5 9 17 21 23 
160  156  Skene Sim Damer [2003]  2003  SKENE SIM    11 25 
161  157  Skene Sim1  2003  SKENE SIM    12 26 
162  210  Andersson Erik  2003  SKÖVDE SS    2 10 18 22 24 
163  158  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  2 6 10 18 22 24 
164  206  Damer Yngre  2003  SKÖVDE SS    11 25 
165  159  Forsell Emma  2005  SKÖVDE SS  AJ9205  3 7 15 19 23 
166  160  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  2 6 10 18 22 24 
167  207  Herrar Äldre  2000  SKÖVDE SS    14 28 
168  161  Hidic Ajdin  2001  SKÖVDE SS  AX3301  2 10 18 22 
169  162  Högström Sandra  2003  SKÖVDE SS  BF0603  5 17 21 
170  163  Johansson Ida  2003  SKÖVDE SS  AE2403  1 9 17 21 23 
171  164  Johansson Rasmus  2000  SKÖVDE SS  AI4700  2 6 10 22 24 
172  165  Kvarnstedt Felicia  2005  SKÖVDE SS  AY2805  3 7 19 
173  166  Larsson-Johansson Linnea  2003  SKÖVDE SS  BD9403  9 17 21 
174  167  Lund Molly  2005  SKÖVDE SS  AB6605  3 7 15 19 23 
175  168  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  2 6 10 18 22 24 
176  169  Rosenqvist Tilda  2003  SKÖVDE SS  AB5803  1 5 9 17 23 
177  170  Strålman Alva  2003  SKÖVDE SS  BM6403  1 9 17 21 
178  171  Fändrik Prang Mailin  2006  STRÖMSTAD  AK6606  3 7 19 
179  172  Hilding Thea  1999  STRÖMSTAD  AH6499  1 9 17 21 23 
180  173  Isnes Isabella  2005  STRÖMSTAD  BB2805  3 7 19 
181  174  Johansson Erik  2001  STRÖMSTAD  AZ2101  2 10 18 22 
182  175  Källvik Max  2004  STRÖMSTAD  AE9704  2 10 18 22 
183  176  Lundin Hanna  2005  STRÖMSTAD  AN6605  3 7 19 
184  177  lundin Hans  2007  STRÖMSTAD  AC5107  8 20 
185  178  Lundqvist Linnea  2000  STRÖMSTAD  BJ3800  1 9 17 21 
186  179  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  3 7 19 
187  180  Simonsson Elias  2001  STRÖMSTAD  AR8501  2 10 22 
188  181  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AK9606  3 7 19 
189  182  Engström Lovisa  2003  SVENLJUNGA  BL1403  1 9 17 21 23 
190  183  Halilaj Arieta  2002  SVENLJUNGA  AW5802  1 5 9 17 21 23 
191  184  Karanovic Enna  2006  SVENLJUNGA  AM8206  3 7 19 
192  185  Karlsson Clara  2002  SVENLJUNGA  BR6602  1 9 17 21 
193  186  Lundqvist Emma  2005  SVENLJUNGA  AC0805  3 7 15 19 
194  187  Lundqvist Louise  2003  SVENLJUNGA  AQ1403  1 5 9 17 21 23 
195  188  Pettersson Linus  2002  SVENLJUNGA  AC3902  2 6 10 18 22 24 
196  189  Skoog Ebba  2004  SVENLJUNGA  AZ2404  1 9 17 21 
197  190  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  1 9 17 21 23 
198  191  Sjölander Jonatan  1985  TRANÅS SS  AA2385  2 24 
199  192  Söderberg Matilda  2003  TRANÅS SS  BU7203  1 5 17 21 23 
200  Bennehed Agnes  2005  VÄNERSBORG  AC3405  3 7 15 19 23 
201  Flensner Aida  2003  VÄNERSBORG  BA6403  9 17 21 23 
202  Gillberg Ada  2000  VÄNERSBORG  AJ3400  1 9 17 21 23 
203  Grönlund Pontus  2005  VÄNERSBORG  AF1105  4 8 16 20 24 
204  Karlsson Arvid  2004  VÄNERSBORG  AJ4104  10 18 22 24 
205  Lundberg Alexander  2002  VÄNERSBORG  AG5302  2 6 10 22 24 
206  Persson Felix  2000  VÄNERSBORG  AY2900  10 18 22 
207  Persson Tilda  2004  VÄNERSBORG  AH3804  9 17 21 23 
208  Vikström Albin  2004  VÄNERSBORG  AG2704  10 18 22 
209  193  Berglund Vilma  2003  ÅSUNDEN  AD3803  1 5 17 21 
210  194  Bolsing Emma  2005  ÅSUNDEN  AB2805  3 7 15 19 23 
211  220  Bolsing Filippa  2005  ÅSUNDEN  AM4805  3 7 15 
212  237  Brinck Lukas  2008  ÅSUNDEN    4 8 
213  226  Carlbohm Öhrström Tintin  2004  ÅSUNDEN    2 10 18 22 24 
214  209  Clark Elsa  2007  ÅSUNDEN  AB0607  3 19 
215  195  Clark Francesca  2001  ÅSUNDEN  BE1801  1 5 9 17 21 23 
216  208  Clark Jack  2009  ÅSUNDEN  AA1109 
217  231  Damer Yngre Åsunden 1  2003  ÅSUNDEN    11 25 
218  233  Damer Yngre Åsunden 2  2003  ÅSUNDEN    11 25 
219  232  Damer Äldre Åsunden  1998  ÅSUNDEN    13 27 
220  229  Edman Emil  2007  ÅSUNDEN    4 8 20 
221  228  Edman Emma  2003  ÅSUNDEN    1 9 17 
222  196  Grönhaug Kristoffer  2002  ÅSUNDEN  AJ6502  2 6 10 18 22 24 
223  221  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  2 6 10 22 24 
224  234  Herrar Åsunden  2000  ÅSUNDEN    14 28 
225  238  Hjelm Tindra  2005  ÅSUNDEN  AB1805  3 7 19 
226  227  Jönsson Sebastian  2003  ÅSUNDEN  AH1103  2 10 18 22 
227  197  Knall Louise  2006  ÅSUNDEN    3 19 
228  218  Krüger Jasmine  2003  ÅSUNDEN  AL1403  1 17 21 
229  219  Krüger Natalie  2006  ÅSUNDEN  AC1606  3 7 15 19 
230  230  Larsson Julia  1998  ÅSUNDEN  BD8698  1 5 9 21 23 
231  235  Lundberg Nelly  2004  ÅSUNDEN  AY9204  9 17 21 
232  236  Saarela Elias  2002  ÅSUNDEN  AU4502  2 6 10 18 22 24 
233  198  Sandin Linnea  1999  ÅSUNDEN  AS0699  5 21 
234  222  Skoglund Frida  2007  ÅSUNDEN    19 
235  225  Stark Milla  2006  ÅSUNDEN    3 7 15 19 
236  217  Svensson Elin  2004  ÅSUNDEN  AA6804  1 9 17 21 23 
237  199  Söderberg Rebecka  2004  ÅSUNDEN  AB0404  1 5 9 17 21 23 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  28 september 2015 
Licensierad till: Åsundens Simsällskap  Utskriftstid  06:46