Deltagarlista Gren 1-26 
 
  Tävling  ÅSS RACE 2018    Utskriftsdatum  24 september 2018   
  Tävlingsort  Ulricehamn    Utskriftstid  17:38   
  Arrangör  Åsundens Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 september 2018         
 
 
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
37  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:11.68   
122  Andersson Hilda  2007  VARBERG  AA6607  25 m  1:17.26   
124  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  25 m  1:22.50   
123  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  50 m  1:23.31   
128  Niemi Nova  2007  VARBERG  AM5207  25 m  1:24.15   
33  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:24.43   
39  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  1:24.53   
Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  2:09.66   
170  Skoglund Linnea  2007  ÅSUNDEN  AK8607  25 m     
12 år 
43  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:14.68   
24  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:15.83   
102  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  25 m  1:21.35   
30  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:25.19   
19  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  1:26.64   
127  Eriksson Melva  2006  VARBERG  AY1806  25 m  1:28.83   
130  Lidén Lovisa  2006  VARBERG  BH0206  25 m  1:32.32   
53  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  1:38.45   
132  Bengtsson Agnes  2006  VARBERG  BJ4606  25 m  1:38.90   
13 år 
110  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  1:13.21   
17  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  1:14.97   
115  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  1:15.17   
104  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  1:15.18   
125  Arnqvist Märta  2005  VARBERG  BB1205  25 m  1:17.14   
27  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  50 m  1:19.22   
109  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  25 m  1:19.90   
18  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  1:23.78   
161  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  1:28.57   
10  105  Maier Alice  2005  FALKÖPING  BN1205  25 m  1:31.22   
11  152  Bolsing Emma  2005  ÅSUNDEN  AB2805  25 m     
14 år 
100  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  1:03.90   
20  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  1:08.90   
162  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  1:08.97   
98  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  1:10.00   
13  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  1:13.97   
118  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  1:16.63   
34  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  50 m  1:17.24   
171  Söderberg Rebecka  2004  ÅSUNDEN  AB0404  25 m  1:24.33   
15 - 99 år 
99  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  25 m  1:03.66   
14  Esborn Emilia  2003  ELFSBORG  AP7403  25 m  1:08.50   
12  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  1:09.71   
23  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  1:14.50   
15  Lundqvist Louice  2003  ELFSBORG  AQ1403  25 m  1:16.42   
103  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  1:16.51   
166  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  1:43.36   
 
Gren 2, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
101  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  1:27.21   
137  Hedberg Lukas  2007  VARBERG  AO4507  50 m  1:27.24   
38  Engström Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  25 m  1:27.60   
Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  1:31.82   
Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  1:32.50   
32  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  1:36.79   
Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  1:42.79   
119  Jarhult Albin  2007  SKENE SIM  AB4507  25 m  1:48.77   
117  Jönsson Vincent  2007  SKENE SIM    25 m     
10  142  Öhlen Malte  2007  VARBERG    25 m     
11  164  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m     
12 år 
21  Thörngren Eric  2006  ELFSBORG  AB2906  50 m  1:21.93   
35  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  1:24.19   
133  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  25 m  1:30.00   
129  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  25 m  1:35.16   
13 år 
114  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  25 m  1:12.06   
29  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  1:17.64   
44  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m  1:20.32   
112  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  1:23.63   
14 år 
22  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  1:10.98   
106  Karlsson Alex  2004  FALKÖPING  AW4904  25 m  1:18.18   
15 - 99 år 
97  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  56.55   
175  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  1:02.00   
176  Saarela Elias  2002  ÅSUNDEN  AU4502  25 m  1:02.42   
172  Jönsson Sebastian  2003  ÅSUNDEN  AH1103  25 m  1:04.62   
151  Grönhaug Kristoffer  2002  ÅSUNDEN  AJ6502  25 m  1:07.65   
16  Nyholm-Flatow Maximilian  2003  ELFSBORG  AL2703  50 m  1:13.72   
 
Gren 3, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
7 år och yngre 
149  Örn Belle  2011  ÅSUNDEN    25 m     
8 år 
48  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m  21.35   
49  Flyckt Tilda  2010  ELFSBORG  AA6810  25 m  22.92   
47  Olsvik Ella  2010  ELFSBORG  AA7610  25 m  31.35   
159  Emlind Tove  2010  SK ALINGSÅ    25 m     
160  Borg Angelika  2010  SK ALINGSÅ    25 m     
9 år 
167  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m  17.67   
42  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  18.08   
52  Hou Vasiliagou Selma  2009  ELFSBORG  AD9409  25 m  25.56   
40  Hoff Felicia  2009  ELFSBORG  AA0409  25 m  26.77   
56  Järrenfors Alva  2009  ELFSBORG  AH8209  25 m  32.21   
Josefsson Alva  2009  ANDERSTORP    25 m     
11  Nageus Lisen  2009  ELFSBORG    25 m     
139  Johansson Ebba  2009  VARBERG    25 m     
158  Berlin Ida  2009  SK ALINGSÅ    25 m     
10 år 
36  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  16.57   
111  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  19.48   
154  Norrlander Maj  2008  ÅSUNDEN  AK2808  25 m  19.50   
31  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  25 m  19.52   
116  Lönnquist Nicole  2008  MARIESTAD  AK8808  25 m  20.77   
58  Griphem Leia  2008  ELFSBORG  AS5608  25 m  21.98   
126  Axelsson Livia  2008  VARBERG  AE2208  25 m  22.49   
55  Jonsson Gabriella  2008  ELFSBORG  AS1408  25 m  23.27   
59  Ödman Magdalena  2008  ELFSBORG  AT3208  25 m  24.93   
10  136  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  25.89   
11  113  Norman Indra  2008  SK GÖTENE  AL4408  25 m  25.98   
12  54  Orreving Vendela  2008  ELFSBORG  AS4408  25 m  27.21   
13  51  Skogh Edith  2008  ELFSBORG  AL7208  25 m     
14  140  Jönsson Elvira  2008  VARBERG    25 m     
15  143  Ceveryd Nathalie  2008  VARBERG    25 m     
16  144  Lidbäck Tindra  2008  VARBERG    25 m     
 
Gren 4, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
8 år 
57  Söderqvist Theo  2010  ELFSBORG  AB4110  25 m  22.88   
121  Andersson August  2010  VARBERG    25 m     
169  Krüger Liam  2010  ÅSUNDEN    25 m     
9 år 
50  Johansson Joel  2009  ELFSBORG  AB8509  25 m  20.60   
156  Antonsson Axel  2009  ÅSUNDEN  AE4309  25 m  34.24   
Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP    25 m     
Hörnquist Hjalmar  2009  ANDERSTORP    25 m     
10  Larsson Andersson Liam  2009  ELFSBORG    25 m     
10 år 
26  Sabo Oscar  2008  ELFSBORG  AA6108  25 m  17.89   
120  Nikumaa Isak  2008  SKENE SIM  AA4308  25 m  19.73   
165  Pettersson Edvin  2008  SK ALINGSÅ  AB2908  25 m  19.92   
131  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m  20.34   
135  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  20.38   
134  Svahn Victor  2008  VARBERG  AJ9708  25 m     
138  Theander Fritz  2008  VARBERG  AK1708  25 m     
155  Bolsing Hugo  2008  ÅSUNDEN  AG0508  25 m     
 
Gren 5, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
37  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  38.30   
33  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  40.68   
124  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  50 m  41.62   
128  Niemi Nova  2007  VARBERG  AM5207  25 m  45.24   
39  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  47.05   
12 år 
24  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  38.71   
43  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  38.95   
102  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  25 m  42.16   
30  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  49.74   
130  Lidén Lovisa  2006  VARBERG  BH0206  25 m  51.57   
53  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  54.12   
19  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m     
127  Eriksson Melva  2006  VARBERG  AY1806  25 m     
168  Krüger Natalie  2006  ÅSUNDEN  AC1606  25 m     
13 år 
109  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  50 m  38.26   
41  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  38.75   
125  Arnqvist Märta  2005  VARBERG  BB1205  25 m  41.78   
27  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  25 m  42.52   
110  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  42.88   
18  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  43.87   
115  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  50.60   
161  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  52.61   
14 år 
100  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  32.48   
98  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  35.11   
20  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  37.54   
162  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  37.89   
13  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  38.35   
118  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  42.19   
15 - 99 år 
99  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  25 m  33.10   
14  Esborn Emilia  2003  ELFSBORG  AP7403  25 m  34.61   
103  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  35.64   
23  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  40.72   
166  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  1:01.79   
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
101  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  49.67   
32  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  51.70   
Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  56.12   
Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  59.98   
119  Jarhult Albin  2007  SKENE SIM  AB4507  25 m  1:00.79   
Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m     
164  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m     
12 år 
35  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  25 m  38.29   
13 år 
44  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m  41.81   
114  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  25 m  42.00   
29  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  44.88   
112  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  53.64   
14 år 
22  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  33.43   
106  Karlsson Alex  2004  FALKÖPING  AW4904  25 m     
15 - 99 år 
97  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  28.25   
175  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  31.55   
172  Jönsson Sebastian  2003  ÅSUNDEN  AH1103  25 m  32.79   
176  Saarela Elias  2002  ÅSUNDEN  AU4502  25 m  33.56   
151  Grönhaug Kristoffer  2002  ÅSUNDEN  AJ6502  25 m  37.56   
16  Nyholm-Flatow Maximilian  2003  ELFSBORG  AL2703  25 m     
 
Gren 7, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
8 år 
48  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m  24.01   
49  Flyckt Tilda  2010  ELFSBORG  AA6810  25 m  27.92   
47  Olsvik Ella  2010  ELFSBORG  AA7610  25 m     
159  Emlind Tove  2010  SK ALINGSÅ    25 m     
160  Borg Angelika  2010  SK ALINGSÅ    25 m     
9 år 
167  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m  20.41   
42  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  22.90   
52  Hou Vasiliagou Selma  2009  ELFSBORG  AD9409  25 m  27.22   
56  Järrenfors Alva  2009  ELFSBORG  AH8209  25 m  29.40   
40  Hoff Felicia  2009  ELFSBORG  AA0409  25 m  31.01   
Josefsson Alva  2009  ANDERSTORP    25 m     
11  Nageus Lisen  2009  ELFSBORG    25 m     
139  Johansson Ebba  2009  VARBERG    25 m     
158  Berlin Ida  2009  SK ALINGSÅ    25 m     
10 år 
36  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  19.46   
111  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  22.37   
31  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  25 m  23.69   
116  Lönnquist Nicole  2008  MARIESTAD  AK8808  25 m  24.56   
126  Axelsson Livia  2008  VARBERG  AE2208  25 m  24.76   
58  Griphem Leia  2008  ELFSBORG  AS5608  25 m  25.36   
54  Orreving Vendela  2008  ELFSBORG  AS4408  25 m  25.62   
136  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  26.40   
113  Norman Indra  2008  SK GÖTENE  AL4408  25 m  28.14   
10  55  Jonsson Gabriella  2008  ELFSBORG  AS1408  25 m  28.27   
11  51  Skogh Edith  2008  ELFSBORG  AL7208  25 m     
12  59  Ödman Magdalena  2008  ELFSBORG  AT3208  25 m     
13  140  Jönsson Elvira  2008  VARBERG    25 m     
14  143  Ceveryd Nathalie  2008  VARBERG    25 m     
15  144  Lidbäck Tindra  2008  VARBERG    25 m     
 
Gren 8, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
8 år 
57  Söderqvist Theo  2010  ELFSBORG  AB4110  25 m  25.13   
121  Andersson August  2010  VARBERG    25 m     
9 år 
50  Johansson Joel  2009  ELFSBORG  AB8509  25 m  23.97   
156  Antonsson Axel  2009  ÅSUNDEN  AE4309  25 m  34.33   
Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP    25 m     
Hörnquist Hjalmar  2009  ANDERSTORP    25 m     
10 år 
26  Sabo Oscar  2008  ELFSBORG  AA6108  25 m  23.61   
135  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  23.94   
165  Pettersson Edvin  2008  SK ALINGSÅ  AB2908  25 m  24.10   
131  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m  24.13   
120  Nikumaa Isak  2008  SKENE SIM  AA4308  25 m  26.73   
134  Svahn Victor  2008  VARBERG  AJ9708  25 m     
138  Theander Fritz  2008  VARBERG  AK1708  25 m     
155  Bolsing Hugo  2008  ÅSUNDEN  AG0508  25 m     
 
Gren 9, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
37  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  37.97   
33  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  40.70   
39  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  41.11   
122  Andersson Hilda  2007  VARBERG  AA6607  25 m  42.43   
123  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  25 m  45.28   
170  Skoglund Linnea  2007  ÅSUNDEN  AK8607  25 m  45.72   
128  Niemi Nova  2007  VARBERG  AM5207  25 m  46.94   
163  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  48.81   
Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  1:09.59   
12 år 
43  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  40.05   
24  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  40.69   
102  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  25 m  42.11   
19  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  45.16   
30  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  45.29   
53  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  49.08   
45  Maltesson Linn  2006  ELFSBORG  BG1406  25 m  49.33   
132  Bengtsson Agnes  2006  VARBERG  BJ4606  50 m  49.84   
141  Uddén Lina  2006  VARBERG    25 m     
13 år 
17  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  38.98   
110  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  39.46   
104  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  41.56   
18  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  41.86   
41  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  42.43   
27  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  25 m  43.63   
115  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  45.51   
161  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  50.39   
105  Maier Alice  2005  FALKÖPING  BN1205  25 m  56.36   
10  152  Bolsing Emma  2005  ÅSUNDEN  AB2805  25 m  57.00   
11  173  Johansson Tove  2005  ÅSUNDEN    25 m     
14 år 
162  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  34.71   
100  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  35.24   
34  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  37.73   
98  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  37.92   
13  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  40.03   
118  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  44.05   
171  Söderberg Rebecka  2004  ÅSUNDEN  AB0404  25 m  44.86   
15 - 99 år 
99  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  25 m  33.53   
12  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  36.72   
23  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  40.40   
103  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  40.49   
15  Lundqvist Louice  2003  ELFSBORG  AQ1403  25 m  41.16   
166  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  52.52   
 
Gren 10, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
101  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  43.06   
38  Engström Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  25 m  43.47   
Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  48.05   
Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  48.08   
137  Hedberg Lukas  2007  VARBERG  AO4507  50 m  48.10   
119  Jarhult Albin  2007  SKENE SIM  AB4507  25 m  49.72   
164  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m  50.95   
117  Jönsson Vincent  2007  SKENE SIM    25 m     
142  Öhlen Malte  2007  VARBERG    25 m     
12 år 
35  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  50 m  41.34   
21  Thörngren Eric  2006  ELFSBORG  AB2906  25 m  42.85   
133  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  50 m  43.19   
129  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  25 m  47.12   
150  Höglund Max  2006  ÅSUNDEN    25 m     
13 år 
44  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m  39.37   
114  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  25 m  43.14   
29  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  44.94   
112  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  45.65   
15 - 99 år 
97  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  30.41   
175  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  33.20   
176  Saarela Elias  2002  ÅSUNDEN  AU4502  25 m  35.08   
172  Jönsson Sebastian  2003  ÅSUNDEN  AH1103  25 m  36.70   
151  Grönhaug Kristoffer  2002  ÅSUNDEN  AJ6502  25 m  38.89   
16  Nyholm-Flatow Maximilian  2003  ELFSBORG  AL2703  25 m  39.15   
 
Gren 11, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
73  Simklubben Elfsborg Sjögräs  2006  ELFSBORG    25 m  53.69   
66  Simklubben Elfsborg Hajarna  2006  ELFSBORG    25 m  2:07.26   
64  Simklubben Elfsborg Valarna  2006  ELFSBORG    25 m  2:53.11   
60  Simklubben Elfsborg Kräftorna  2006  ELFSBORG    25 m  5:00.02   
68  Simklubben Elfsborg Krabborna  2006  ELFSBORG    25 m  5:32.58   
 
Gren 12, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
84  Simklubben Elfsborg  2006  ELFSBORG    25 m  3:09.65   
 
Gren 13, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 99 år 
78  Simklubben Elfsborg  1998  ELFSBORG    25 m  2:08.79   
107  Freedom Squad  2001  FALKÖPING    25 m     
174  Åss Tjejer 1  2005  ÅSUNDEN    25 m     
 
Gren 14, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 99 år 
85  Simklubben Elfsborg  1997  ELFSBORG    25 m  1:55.51   
177  Åss Killar 1  2000  ÅSUNDEN    25 m     
 
Gren 15, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
37  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  43.56   
170  Skoglund Linnea  2007  ÅSUNDEN  AK8607  25 m  46.31   
39  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  48.15   
163  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  49.10   
33  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  49.11   
46  Olsvik Zelma  2007  ELFSBORG  AU2407  25 m  55.79   
Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  1:10.67   
12 år 
30  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  43.99   
19  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  46.31   
24  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  50.87   
132  Bengtsson Agnes  2006  VARBERG  BJ4606  50 m  52.27   
45  Maltesson Linn  2006  ELFSBORG  BG1406  25 m  53.40   
53  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  54.62   
141  Uddén Lina  2006  VARBERG    25 m     
13 år 
17  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  41.80   
125  Arnqvist Märta  2005  VARBERG  BB1205  25 m  43.39   
41  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  44.29   
110  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  44.94   
104  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  48.25   
27  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  25 m  50.32   
161  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  50.64   
18  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  51.25   
105  Maier Alice  2005  FALKÖPING  BN1205  25 m  54.54   
10  152  Bolsing Emma  2005  ÅSUNDEN  AB2805  25 m  1:04.15   
11  173  Johansson Tove  2005  ÅSUNDEN    25 m     
14 år 
34  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  38.86   
98  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  39.59   
20  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  41.26   
162  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  42.42   
171  Söderberg Rebecka  2004  ÅSUNDEN  AB0404  25 m  43.79   
13  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  44.23   
118  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  46.94   
28  Abdelkareem Judi  2004  ELFSBORG  BG9804  25 m  1:01.27   
15 - 99 år 
14  Esborn Emilia  2003  ELFSBORG  AP7403  25 m  37.65   
99  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  25 m  39.34   
23  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  41.29   
103  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  45.01   
15  Lundqvist Louice  2003  ELFSBORG  AQ1403  25 m  46.78   
166  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  53.78   
 
Gren 16, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
153  Hombessa Noah  2007  ÅSUNDEN  AG3507  25 m  47.30   
38  Engström Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  25 m  50.51   
Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  51.32   
119  Jarhult Albin  2007  SKENE SIM  AB4507  25 m  51.88   
137  Hedberg Lukas  2007  VARBERG  AO4507  25 m  51.98   
164  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m  53.30   
32  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  53.85   
Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  55.72   
117  Jönsson Vincent  2007  SKENE SIM    25 m     
10  142  Öhlen Malte  2007  VARBERG    25 m     
12 år 
21  Thörngren Eric  2006  ELFSBORG  AB2906  50 m  48.26   
129  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  25 m  53.57   
13 år 
114  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  50 m  40.45   
29  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  44.60   
44  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m  45.80   
25  Ejdesjö Alvar  2005  ELFSBORG  AG2305  50 m  50.69   
112  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  51.90   
14 år 
106  Karlsson Alex  2004  FALKÖPING  AW4904  25 m  39.06   
22  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  40.45   
15 - 99 år 
176  Saarela Elias  2002  ÅSUNDEN  AU4502  25 m  17.73   
97  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  35.66   
172  Jönsson Sebastian  2003  ÅSUNDEN  AH1103  25 m  40.03   
151  Grönhaug Kristoffer  2002  ÅSUNDEN  AJ6502  25 m  40.67   
16  Nyholm-Flatow Maximilian  2003  ELFSBORG  AL2703  25 m  41.64   
175  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  41.80   
 
Gren 17, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
8 år 
48  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m  26.26   
157  Norrlander Penny  2010  ÅSUNDEN  AC7810  25 m  28.74   
47  Olsvik Ella  2010  ELFSBORG  AA7610  25 m  31.02   
49  Flyckt Tilda  2010  ELFSBORG  AA6810  25 m     
9 år 
42  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  24.87   
167  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m  25.66   
40  Hoff Felicia  2009  ELFSBORG  AA0409  25 m  26.05   
52  Hou Vasiliagou Selma  2009  ELFSBORG  AD9409  25 m  26.57   
56  Järrenfors Alva  2009  ELFSBORG  AH8209  25 m  32.40   
Josefsson Alva  2009  ANDERSTORP    25 m     
139  Johansson Ebba  2009  VARBERG    25 m     
158  Berlin Ida  2009  SK ALINGSÅ    25 m     
10 år 
126  Axelsson Livia  2008  VARBERG  AE2208  25 m  25.60   
36  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  25.63   
51  Skogh Edith  2008  ELFSBORG  AL7208  25 m  26.27   
58  Griphem Leia  2008  ELFSBORG  AS5608  25 m  26.66   
111  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  27.54   
116  Lönnquist Nicole  2008  MARIESTAD  AK8808  25 m  28.66   
31  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  25 m  29.04   
154  Norrlander Maj  2008  ÅSUNDEN  AK2808  25 m  29.11   
54  Orreving Vendela  2008  ELFSBORG  AS4408  25 m  30.21   
10  55  Jonsson Gabriella  2008  ELFSBORG  AS1408  25 m  30.81   
11  136  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m  33.89   
12  59  Ödman Magdalena  2008  ELFSBORG  AT3208  25 m     
13  113  Norman Indra  2008  SK GÖTENE  AL4408  25 m     
14  140  Jönsson Elvira  2008  VARBERG    25 m     
15  143  Ceveryd Nathalie  2008  VARBERG    25 m     
16  144  Lidbäck Tindra  2008  VARBERG    25 m     
 
Gren 18, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
8 år 
Sundèn Falander Isac  2010  ELFSBORG    25 m     
57  Söderqvist Theo  2010  ELFSBORG  AB4110  25 m     
121  Andersson August  2010  VARBERG    25 m     
9 år 
Bjärsholm Joel  2009  ANDERSTORP    25 m     
Hörnquist Hjalmar  2009  ANDERSTORP    25 m     
10  Larsson Andersson Liam  2009  ELFSBORG    25 m     
156  Antonsson Axel  2009  ÅSUNDEN  AE4309  25 m     
10 år 
165  Pettersson Edvin  2008  SK ALINGSÅ  AB2908  25 m  23.77   
26  Sabo Oscar  2008  ELFSBORG  AA6108  25 m  24.98   
135  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m  25.50   
131  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m  26.55   
120  Nikumaa Isak  2008  SKENE SIM  AA4308  25 m  28.06   
155  Bolsing Hugo  2008  ÅSUNDEN  AG0508  25 m     
 
Gren 19, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
37  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  32.32   
122  Andersson Hilda  2007  VARBERG  AA6607  25 m  33.92   
33  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  35.01   
39  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  36.22   
123  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  25 m  36.81   
128  Niemi Nova  2007  VARBERG  AM5207  25 m  37.14   
124  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  50 m  38.06   
46  Olsvik Zelma  2007  ELFSBORG  AU2407  25 m  41.38   
163  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  50 m  41.45   
10  Kemper Ellen  2007  ANDERSTORP  AI6207  25 m  58.63   
12 år 
24  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  32.59   
43  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  33.83   
102  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  25 m  34.90   
30  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  36.34   
19  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  37.40   
127  Eriksson Melva  2006  VARBERG  AY1806  25 m  39.00   
130  Lidén Lovisa  2006  VARBERG  BH0206  25 m  40.23   
168  Krüger Natalie  2006  ÅSUNDEN  AC1606  25 m  44.49   
45  Maltesson Linn  2006  ELFSBORG  BG1406  25 m  48.01   
10  141  Uddén Lina  2006  VARBERG    25 m     
13 år 
110  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  32.16   
17  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  50 m  33.33   
41  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  34.24   
115  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  34.35   
109  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  25 m  35.21   
104  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  35.22   
18  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  35.79   
27  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  25 m  36.12   
161  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  38.88   
10  105  Maier Alice  2005  FALKÖPING  BN1205  25 m  41.82   
14 år 
100  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  29.57   
20  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  30.57   
162  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  31.22   
98  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  32.02   
13  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  32.53   
34  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  33.77   
118  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  34.73   
171  Söderberg Rebecka  2004  ÅSUNDEN  AB0404  25 m  38.09   
28  Abdelkareem Judi  2004  ELFSBORG  BG9804  25 m  50.74   
15 - 99 år 
99  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  25 m  29.74   
12  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  32.17   
23  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  33.19   
15  Lundqvist Louice  2003  ELFSBORG  AQ1403  25 m  34.33   
103  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  34.38   
166  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  43.07   
 
Gren 20, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
11 år 
153  Hombessa Noah  2007  ÅSUNDEN  AG3507  25 m  35.18   
137  Hedberg Lukas  2007  VARBERG  AO4507  25 m  38.26   
38  Engström Lukas  2007  ELFSBORG  AC8707  25 m  38.36   
101  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  38.89   
32  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  39.79   
164  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m  40.25   
Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  40.38   
Bjärsholm Emil  2007  ANDERSTORP  AM0107  25 m  40.83   
Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m  41.77   
10  119  Jarhult Albin  2007  SKENE SIM  AB4507  25 m  43.81   
11  117  Jönsson Vincent  2007  SKENE SIM    25 m     
12  142  Öhlen Malte  2007  VARBERG    25 m     
12 år 
21  Thörngren Eric  2006  ELFSBORG  AB2906  50 m  35.65   
133  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  25 m  38.82   
129  Berg Noah  2006  VARBERG  AN4106  25 m  40.70   
13 år 
114  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  50 m  33.68   
29  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  34.97   
44  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m  35.58   
25  Ejdesjö Alvar  2005  ELFSBORG  AG2305  25 m  36.22   
112  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  38.60   
14 år 
22  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  50 m  30.71   
106  Karlsson Alex  2004  FALKÖPING  AW4904  25 m  33.16   
15 - 99 år 
97  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  25.74   
175  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  28.39   
176  Saarela Elias  2002  ÅSUNDEN  AU4502  25 m  29.52   
172  Jönsson Sebastian  2003  ÅSUNDEN  AH1103  25 m  29.95   
151  Grönhaug Kristoffer  2002  ÅSUNDEN  AJ6502  25 m  30.69   
16  Nyholm-Flatow Maximilian  2003  ELFSBORG  AL2703  25 m  31.16   
 
Gren 21, 100m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
8 år 
48  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m     
49  Flyckt Tilda  2010  ELFSBORG  AA6810  25 m     
9 år 
42  Hansson Clara  2009  ELFSBORG  AA1609  25 m  1:45.95   
139  Johansson Ebba  2009  VARBERG    25 m     
167  Kylen Ronja  2009  SK ALINGSÅ  AB5409  25 m     
10 år 
36  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  1:42.11   
111  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  25 m  1:48.43   
31  Böhrén Emma  2008  ELFSBORG  AA9608  25 m  1:52.79   
58  Griphem Leia  2008  ELFSBORG  AS5608  25 m     
113  Norman Indra  2008  SK GÖTENE  AL4408  25 m     
116  Lönnquist Nicole  2008  MARIESTAD  AK8808  25 m     
126  Axelsson Livia  2008  VARBERG  AE2208  25 m     
136  Leijon Tindra  2008  VARBERG  AS4808  25 m     
11 år 
37  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  1:22.05   
33  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  1:29.40   
122  Andersson Hilda  2007  VARBERG  AA6607  25 m  1:30.65   
39  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  1:31.10   
124  Geigel Stella  2007  VARBERG  AF8207  25 m  1:33.56   
123  Josefson Ingrid  2007  VARBERG  AA7607  25 m  1:34.94   
163  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  25 m  1:47.86   
12 år 
43  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  25 m  1:23.06   
24  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  1:27.16   
30  Karanovic Enna  2006  ELFSBORG  AM8206  25 m  1:33.02   
19  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  1:37.55   
127  Eriksson Melva  2006  VARBERG  AY1806  25 m  1:40.56   
130  Lidén Lovisa  2006  VARBERG  BH0206  25 m  1:41.23   
132  Bengtsson Agnes  2006  VARBERG  BJ4606  25 m  1:45.08   
53  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m     
13 år 
41  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  25 m  1:26.30   
17  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  25 m  1:26.45   
109  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  25 m  1:28.00   
104  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  25 m  1:28.83   
125  Arnqvist Märta  2005  VARBERG  BB1205  25 m  1:29.34   
110  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  1:30.20   
18  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  1:30.38   
115  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  1:34.17   
27  Ödman Amalia  2005  ELFSBORG  AP5605  25 m  1:35.64   
10  161  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  1:41.62   
11  105  Maier Alice  2005  FALKÖPING  BN1205  25 m  1:51.38   
12  173  Johansson Tove  2005  ÅSUNDEN    25 m     
14 år 
100  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  25 m  1:14.44   
98  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  1:17.39   
162  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  25 m  1:22.31   
20  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG  AZ2404  25 m  1:22.39   
13  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  1:24.55   
118  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  1:27.08   
34  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  1:29.91   
15 - 99 år 
99  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  25 m  1:11.07   
14  Esborn Emilia  2003  ELFSBORG  AP7403  25 m  1:17.48   
23  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  1:25.47   
103  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  25 m  1:27.97   
166  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  1:54.47   
 
Gren 22, 100m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
9 år 
50  Johansson Joel  2009  ELFSBORG  AB8509  25 m     
10 år 
131  Lambertsson Axel  2008  VARBERG  AE3308  25 m  1:46.74   
165  Pettersson Edvin  2008  SK ALINGSÅ  AB2908  25 m  1:52.56   
120  Nikumaa Isak  2008  SKENE SIM  AA4308  25 m  2:06.64   
135  Svensson Hugo  2008  VARBERG  AJ8708  25 m     
11 år 
101  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  25 m  1:43.36   
164  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  25 m  1:49.07   
119  Jarhult Albin  2007  SKENE SIM  AB4507  25 m  1:53.83   
32  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  25 m  1:55.56   
Hägg Axel  2007  ANDERSTORP  AM6107  25 m  1:57.01   
Klebom Elias  2007  ELFSBORG  AA3107  25 m     
12 år 
133  Gesterling Alvin  2006  VARBERG  AR5706  25 m  1:40.91   
13 år 
114  Lönnquist Daniel  2005  MARIESTAD  AR3305  25 m  1:19.51   
29  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  25 m  1:26.56   
44  Johansson David  2005  ELFSBORG  AS7505  25 m  1:29.27   
25  Ejdesjö Alvar  2005  ELFSBORG  AG2305  25 m  1:29.93   
112  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  25 m  1:39.47   
14 år 
22  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  1:16.39   
106  Karlsson Alex  2004  FALKÖPING  AW4904  25 m     
15 - 99 år 
97  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING  AK5701  25 m  1:06.43   
175  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900  25 m  1:11.33   
176  Saarela Elias  2002  ÅSUNDEN  AU4502  25 m  1:13.13   
172  Jönsson Sebastian  2003  ÅSUNDEN  AH1103  25 m  1:16.93   
151  Grönhaug Kristoffer  2002  ÅSUNDEN  AJ6502  25 m  1:22.75   
16  Nyholm-Flatow Maximilian  2003  ELFSBORG  AL2703  25 m     
 
Gren 23, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
60  Simklubben Elfsborg Kräftorna  2006  ELFSBORG    25 m  2:03.41   
64  Simklubben Elfsborg Valarna  2006  ELFSBORG    25 m  2:16.60   
66  Simklubben Elfsborg Hajarna  2006  ELFSBORG    25 m  2:29.93   
68  Simklubben Elfsborg Krabborna  2006  ELFSBORG    25 m  2:41.82   
76  Simklubben Elfsborg Sjögräs  2008  ELFSBORG    25 m  3:26.37   
 
Gren 24, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
90  Simklubben Elfsborg  2009  ELFSBORG    25 m     
 
Gren 25, 4X50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 99 år 
82  Simklubben Elfsborg  2001  ELFSBORG    25 m  2:02.17   
107  Freedom Squad  2001  FALKÖPING    25 m     
174  Åss Tjejer 1  2005  ÅSUNDEN    25 m     
 
Gren 26, 4X50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 99 år 
92  Simklubben Elfsborg  1994  ELFSBORG    25 m  1:44.99   
177  Åss Killar 1  2000  ÅSUNDEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  24 september 2018 
Licensierad till: Åsundens Simsällskap  Utskriftstid  17:38