Deltagarlista Alla 
 
  Tävling  ÅSS RACE    Utskriftsdatum  27 september 2016   
  Tävlingsort  Ulricehamn    Utskriftstid  22:59   
  Arrangör  Åsundens Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  01 oktober 2016         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Grenar 
 
Anderstorp Damer [2004]  2004  ANDERSTORP    11 25 
Johansson-Magnusson Lovis  2007  ANDERSTORP  AI3207  3 7 15 19 
Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  1 5 9 17 21 23 
213  Liljedahl Hilma  2006  ANDERSTORP  AX1206  3 7 19 
Lindman Ella  2005  ANDERSTORP  BK9405  5 9 17 21 
Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  1 5 9 17 21 23 
Seppälä Ville  2004  ANDERSTORP  AO0304  2 6 10 18 22 24 
Abrahamsson Elvira  2007  ELFSBORG  AM3407  3 7 19 
Andersson Wilma  2006  ELFSBORG  AV6606  3 19 
10  Askengren Stråhle Max  2006  ELFSBORG  AF9906  4 8 16 20 24 
11  10  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  3 7 15 19 23 
12  11  Bergnell Hannes  2006  ELFSBORG  AG0106  4 8 16 20 24 
13  12  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  1 5 9 17 21 23 
14  13  Chen Henrik  2005  ELFSBORG  AD5505  2 10 18 22 24 
15  14  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  2 6 10 18 22 24 
16  15  Einarsson Edith  2006  ELFSBORG  AD1606  3 7 15 19 23 
17  46  Elfsborg Damer Gul  2006  ELFSBORG    11 25 
18  47  Elfsborg Damer Svart  2004  ELFSBORG    25 
19  48  Elfsborg Damer Svart  2006  ELFSBORG    11 
20  49  Elfsborg Damer Vit  2004  ELFSBORG    25 
21  50  Elfsborg Damer Vit  2006  ELFSBORG    11 
22  51  Elfsborg Herrar Gul  2006  ELFSBORG    12 26 
23  52  Elfsborg Herrar Svart  2006  ELFSBORG    12 26 
24  16  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  2 6 10 18 22 24 
25  17  Figas Tova  2006  ELFSBORG  AD6806  3 7 15 19 23 
26  18  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  3 7 15 19 23 
27  19  Fritzson Filippa  2005  ELFSBORG  AE3205  1 5 9 17 21 23 
28  20  Hansson Philip  2007  ELFSBORG  AB6507  16 20 
29  21  Hoff Filip  2005  ELFSBORG  AI8505  2 6 10 18 22 24 
30  22  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  AA5206  3 7 15 19 23 
31  23  Holmesund Ida  2006  ELFSBORG  BB7206  3 7 19 
32  24  Hou Vasiiliagou Hilda  2006  ELFSBORG  AM3606  3 7 15 19 23 
33  25  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  1 5 9 17 21 23 
34  26  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  1 5 9 17 21 23 
35  27  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  1 5 9 17 21 23 
36  28  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  3 7 15 19 23 
37  29  Johansson Emelie  2005  ELFSBORG  BH2205  1 5 9 17 21 23 
38  30  Johansson Fredddie  2005  ELFSBORG  AG4305  2 6 10 18 22 24 
39  31  Johansson Isac  2006  ELFSBORG  AH5306  4 8 16 20 24 
40  32  Konstantoulas Kassandra  2004  ELFSBORG  BJ1604  1 5 9 17 21 23 
41  33  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  1 5 9 17 21 23 
42  34  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  2 6 10 18 22 24 
43  35  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  1 5 9 17 21 23 
44  36  Nyberg Ebba  2004  ELFSBORG  AZ8804  1 5 9 17 21 23 
45  37  Nygren Annie  2006  ELFSBORG  AJ0806  3 7 
46  38  Nygren Tilda  2007  ELFSBORG  AF9607  3 7 
47  39  Sabo Oscar  2008  ELFSBORG  AA6108  4 8 20 
48  40  Siversjö Nellie  2006  ELFSBORG  BA6806  3 7 15 19 23 
49  41  Siwersjö Sofia  2004  ELFSBORG  AF3604  1 5 9 17 21 23 
50  42  Sjöberg Elly  2005  ELFSBORG  AE6205  1 5 9 17 21 23 
51  43  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  3 7 15 19 23 
52  44  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  1 5 9 17 21 23 
53  45  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  1 5 9 17 21 23 
54  53  Alsiö Hanna  2004  FALKÖPING  AO0404  1 9 17 21 23 
55  54  Alsiö Moa  2001  FALKÖPING  BO3801  1 5 9 17 21 23 
56  71  Falköping Damer  2005  FALKÖPING    11 25 
57  72  Falköping Damer Lag 1  1917  FALKÖPING    13 27 
58  73  Falköping Damer Lag 2  2001  FALKÖPING    13 27 
59  74  Falköping Herrar  1917  FALKÖPING    14 28 
60  55  Florén Elsa  2007  FALKÖPING  AL6807  3 7 19 
61  56  Gunnarsson Emelie  2001  FALKÖPING  AJ3801  1 5 9 17 21 23 
62  57  Jansson Felicia  2007  FALKÖPING  AA3407  3 7 19 
63  58  Jonsson Clara  2006  FALKÖPING  AD3406  3 7 15 19 23 
64  59  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING  AR5804  1 5 9 17 21 23 
65  60  Jonsson Victor  2006  FALKÖPING  AB5706  4 8 16 20 24 
66  61  Karlén Lisa  2005  FALKÖPING  AL4805  1 9 17 21 23 
67  62  Källström Hilda  2006  FALKÖPING  AO3606  3 7 15 19 23 
68  63  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  1 5 9 17 21 23 
69  215  Lind Max  2007  FALKÖPING  AA6107  4 8 16 20 24 
70  64  Ljus Gabriel  2004  FALKÖPING  AH2304  2 10 18 22 24 
71  65  Samuelsson Lova  2006  FALKÖPING  AB6606  3 7 19 
72  66  Samuelsson Tuva  2001  FALKÖPING  AB5201  1 5 9 17 21 23 
73  67  Sandborg Carl  2006  FALKÖPING  AN5506  4 8 
74  68  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING  BM6603  1 5 9 17 21 23 
75  70  Winberg Alma  2001  FALKÖPING  AH6401  1 5 9 21 23 
76  212  Macmillan Skoglund Charlie  2004  Gjøvik SK    2 6 10 18 22 24 
77  83  Blom Axel  2005  MARIESTAD  AL3905  10 18 22 
78  84  Christiansson Gustav  2001  MARIESTAD  AX5701  2 6 10 18 22 24 
79  85  Eni Matilda  2002  MARIESTAD  AF0402  1 5 9 21 
80  86  Haggård Jacob  2005  MARIESTAD  AK3705  10 18 22 
81  87  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  1 5 9 17 21 23 
82  99  Mariestad Damer [2001]  2001  MARIESTAD    13 27 
83  100  Mariestad Damer 2 [2003]  2003  MARIESTAD    13 27 
84  101  Mariestad Herrar [2004]  2004  MARIESTAD    12 26 
85  88  Melin Theresa  2005  MARIESTAD  AM1805  1 9 17 21 23 
86  89  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  1 5 9 17 21 23 
87  90  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  1 5 9 21 
88  91  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  1 5 9 17 21 23 
89  92  Olsson Esther  2008  MARIESTAD  AA7608  3 7 19 
90  93  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  1 5 9 17 21 23 
91  94  Silow Alvin  2005  MARIESTAD  AF0905  2 6 10 18 22 24 
92  95  Ståhlberg Victor  2004  MARIESTAD  AS6904  2 10 18 22 24 
93  96  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  1 5 9 17 21 23 
94  97  von Knorring Martin  2005  MARIESTAD  AR1305  10 18 22 
95  98  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  1 5 9 17 21 23 
96  102  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  2 10 18 24 
97  103  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  1 9 17 23 
98  104  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  2 10 22 24 
99  105  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  1 9 21 23 
100  106  Bränholm Jack  2003  S 02  AQ6503  2 10 18 24 
101  107  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  1 5 17 23 
102  108  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  2 6 18 24 
103  109  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  2 10 18 24 
104  110  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  1 9 21 23 
105  111  Enghult Filippa  2005  S 02  BJ8405  1 9 17 21 
106  112  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  3 7 15 19 23 
107  113  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  1 9 21 23 
108  114  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  1 5 21 23 
109  115  Jelvestam Petersson Elsa  2007  S 02  AM0207  3 7 
110  116  Koljic Anes  2005  S 02  AQ9505  2 10 18 22 
111  117  Kostadinova Eleonora  2005  S 02  BF6205  1 9 17 21 
112  118  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  1 9 21 23 
113  119  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  1 5 17 23 
114  120  Majed Danier  2003  S 02  AQ1703  2 10 22 24 
115  121  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  2 6 22 24 
116  122  Näs Love  2005  S 02  AN2905  2 10 18 22 
117  123  Olofsson Lukas  2006  S 02  AM8106  4 8 16 20 24 
118  124  Pettersson Enzo  2006  S 02  AM9106  4 8 20 
119  125  Rowland John Andrew  2003  S 02  AY1503  2 10 22 24 
120  134  S02 Damer [2004] Lag 1  2004  S 02    11 25 
121  135  S02 Damer [2004] Lag2  2004  S 02    11 25 
122  136  S02 Damer [2004] Lag3  2004  S 02    11 25 
123  137  S02 Herrar [1917]  1917  S 02    28 
124  138  S02 Herrar [2004]  2004  S 02    26 
125  139  S02 Herrar [2004] Lag 1  2004  S 02    12 
126  140  S02 Herrar Lag 1  1917  S 02    14 
127  126  Samuelsson Sandgren David  2004  S 02  AU3704  2 10 18 22 
128  127  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  2 10 18 22 
129  128  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  1 9 17 23 
130  129  Sillerström Saga  2006  S 02  AO2606  3 7 19 
131  130  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  2 10 18 24 
132  131  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  1 5 21 23 
133  132  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  1 5 21 23 
134  133  Zhu Charlie  2006  S 02  AM1306  4 8 20 
135  195  Andrén Hanna  2004  SK ALINGSÅ  AI3204  1 5 9 17 21 23 
136  196  Andrén Isak  2008  SK ALINGSÅ  AA0508  4 8 
137  197  Borg Daniela  2007  SK ALINGSÅ  AF6607  3 7 15 19 23 
138  198  Caspersen Andreas  2007  SK ALINGSÅ  AD0707  4 8 16 20 24 
139  199  Flyckt Ella  2007  SK ALINGSÅ  AH7607  3 7 19 
140  200  Haknert Alma  2007  SK ALINGSÅ  AH1807  3 7 15 19 23 
141  201  Hansson Meya  2005  SK ALINGSÅ  AM7805  17 21 
142  202  Hultberg Paulina  2005  SK ALINGSÅ  BH1205  17 21 23 
143  203  Karlsson Melvin  2006  SK ALINGSÅ  AB5906  4 8 16 20 24 
144  204  Loveryd Alexander  2008  SK ALINGSÅ  AB3908  4 8 20 
145  205  Richards Tindra  2001  SK ALINGSÅ  BD2401  5 17 21 
146  206  Sandwall Oscar  2006  SK ALINGSÅ  AC5106  4 8 16 20 24 
147  207  Sandwall Viktoria  2003  SK ALINGSÅ  BG7203  1 5 9 17 21 23 
148  209  SK Alingså Damer [2004]  2004  SK ALINGSÅ    11 25 
149  210  SK Alingså Herrar [2004]  2004  SK ALINGSÅ    26 
150  208  Tillberg Ellen  2005  SK ALINGSÅ  AS4405  1 5 9 17 21 23 
151  75  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  1 5 9 17 21 23 
152  76  Ankarin Nova  2007  SK GÖTENE  AF0407  3 7 15 19 23 
153  77  Ankarin Älwa  2005  SK GÖTENE  AM6605  1 5 9 17 21 23 
154  78  Landahl Kerstin  2008  SK GÖTENE  AA3608  3 7 15 19 23 
155  79  Lövgren Fabian  2005  SK GÖTENE  AJ7305  2 18 22 24 
156  82  SK Götene Damer  1917  SK GÖTENE    13 27 
157  219  Strömberg Hannes  2005  SK GÖTENE    2 18 22 
158  80  Öjersson Ebba  2008  SK GÖTENE  AA7408  3 7 15 19 23 
159  81  Öjersson Tove  2005  SK GÖTENE  AM1605  1 5 9 17 21 23 
160  141  Bozic Andrea  2004  SKÖVDE SS  AO9204  1 9 17 21 
161  142  Bråneke Philip  2004  SKÖVDE SS  AI6304  2 10 18 22 24 
162  143  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  2 6 10 18 22 24 
163  144  Hassel Simon  2003  SKÖVDE SS  AX6303  2 10 18 22 24 
164  145  Helgesson Isak  2003  SKÖVDE SS  AF0103  2 6 10 18 22 24 
165  146  Högström Sandra  2003  SKÖVDE SS  BF0603  1 5 9 17 21 23 
166  147  Johansson Ida  2003  SKÖVDE SS  AE2403  1 9 17 21 23 
167  148  Johansson Linnea  2003  SKÖVDE SS  BM4403  1 5 9 21 23 
168  149  Johansson Ludvig  2003  SKÖVDE SS  AM9903  2 6 10 22 24 
169  150  Jukic Ebba  2005  SKÖVDE SS  BF7205  1 5 9 17 21 23 
170  151  Kvarnstedt Felicia  2005  SKÖVDE SS  AY2805  1 9 17 21 
171  152  Markevind Sara  2006  SKÖVDE SS  AD7206  3 7 15 19 23 
172  153  Melin Linnea  2005  SKÖVDE SS  AX1605  1 5 9 17 21 23 
173  154  Nyqvist Ellen  2003  SKÖVDE SS  BZ5803  1 9 17 21 
174  155  Rettig Anna  2002  SKÖVDE SS  BP2802  9 17 21 
175  160  Rosenqvist Tilda  2003  SKÖVDE SS  AB5803  1 5 9 21 
176  156  Selmosson Rasmus  2005  SKÖVDE SS  AK1905  2 10 18 22 24 
177  159  Skövde SS Damer  2003  SKÖVDE SS    13 27 
178  161  Skövde SS Damer [2005]  2005  SKÖVDE SS    11 25 
179  162  Skövde SS Damer 2  2003  SKÖVDE SS    13 27 
180  163  Skövde SS Herrar 2003  2003  SKÖVDE SS    28 
181  164  Skövde SS Herrar 2003  2003  SKÖVDE SS    14 
182  157  Thell Nellie  2004  SKÖVDE SS  BF0804  1 5 9 21 23 
183  158  Vizlin Ida  2004  SKÖVDE SS  BQ4404  9 17 21 23 
184  165  Haugland Isabel  2002  STRÖMSTAD  AV4602  5 9 17 21 23 
185  166  Haugland Wilma  2000  STRÖMSTAD  BJ2800  5 9 17 21 23 
186  167  Hilding Thea  1999  STRÖMSTAD  AH6499  5 9 17 21 23 
187  168  Källvik Max  2004  STRÖMSTAD  AE9704  10 18 22 
188  169  Lundqvist Linnea  2000  STRÖMSTAD  BJ3800  9 17 21 
189  170  Rohman Alva  2007  STRÖMSTAD  AC7807  3 7 15 19 23 
190  171  Rohman Elsa  2009  STRÖMSTAD  AA2409  3 7 19 
191  172  Simonsson Elias  2001  STRÖMSTAD  AR8501  10 18 22 
192  211  Simonsson Freja  2006  STRÖMSTAD  AK9606  3 7 15 19 23 
193  173  Stenström Amanda  2001  STRÖMSTAD  BN5801  9 17 21 
194  174  Stenström Lovisa  2003  STRÖMSTAD  AX4403  1 9 17 21 
195  175  Östby Molly  2006  STRÖMSTAD  AK1806  3 15 19 23 
196  176  Engström Lovisa  2003  SVENLJUNGA  BL1403  17 21 23 
197  177  Falchenberg Joel  2000  SVENLJUNGA  AN7900  22 
198  178  Karanovic Enna  2006  SVENLJUNGA  AM8206  3 7 15 19 23 
199  179  Kulneff Jenny  2005  SVENLJUNGA  BI2605  17 
200  180  Lundqvist Emma  2005  SVENLJUNGA  AC0805  17 21 23 
201  181  Lundqvist Louise  2003  SVENLJUNGA  AQ1403  1 17 21 23 
202  182  Skoog Ebba  2004  SVENLJUNGA  AZ2404  1 5 17 21 23 
203  183  Wireklev Erik  2005  SVENLJUNGA  AP6505  2 10 18 22 
204  184  Berglund Vilma  2003  ÅSUNDEN  AD3803  1 5 9 17 21 23 
205  185  Björkman Linnea  2004  ÅSUNDEN  BT0404  17 21 
206  186  Bolsing Emma  2005  ÅSUNDEN  AB2805  9 17 21 
207  187  Carlbohm Öhrström Tintin  2004  ÅSUNDEN  AT5504  6 10 18 22 
208  188  Carlbom Ludvig  2002  ÅSUNDEN  AV5902  2 6 10 18 22 24 
209  189  Clark Elsa  2007  ÅSUNDEN  AB0607  3 7 
210  218  Clark Francesca  2001  ÅSUNDEN  BE1801  1 5 17 21 23 
211  190  Clark Jack  2009  ÅSUNDEN  AA1109  4 8 
212  221  Gabriel Marko Vito  2006  ÅSUNDEN    8 20 
213  216  Grönhaug Kristoffer  2002  ÅSUNDEN  AJ6502  2 6 10 18 22 24 
214  220  Hansson Dennis  2000  ÅSUNDEN  AB9900 
215  191  Jönsson Sebastian  2003  ÅSUNDEN  AH1103  2 6 10 18 
216  217  Krüger Jasmine  2003  ÅSUNDEN  AL1403  1 17 
217  192  Krüger Natalie  2006  ÅSUNDEN  AC1606  3 7 15 
218  223  Malnar Maria Tereza  2007  ÅSUNDEN    7 23 
219  222  Malnar Marta Eva  2004  ÅSUNDEN    1 23 
220  193  Saarela Elias  2002  ÅSUNDEN  AU4502  2 6 10 18 22 24 
221  194  Sandin Linnea  1999  ÅSUNDEN  AS0699  5 21 
222  214  Skoglund Linnea  2007  ÅSUNDEN  AK8607  19 
223  226  Åss Damer Yngre  2007  ÅSUNDEN    25 
224  225  Åss Damer Äldre  2002  ÅSUNDEN    13 27 
225  224  Åss Herrar  2002  ÅSUNDEN    14 28 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.07  Utskriftsdatum  27 september 2016 
Licensierad till: Åsundens Simsällskap  Utskriftstid  22:59